GABINET ZDROWIA I URODY - Kielce

Na bieżąco monitorujemy europejskie i światowe rynki, aby oferować sprawdzone zabiegi, a zarazem wprowadzać te nowości, które przynoszą widoczne efekty. Aby poprawić swój wygląd, zapraszamy do skorzystania z doskonałych zabiegów. Oferujemy szeroki wachlarz specjalistycznych zabiegów odmładzających i odchudzających, kosmetykę profesjonalną (mikrodermabrazja, sonoforeza, kawitacja) jak również tradycyjną kosmetykę, taką jak bezbolesne przekłuwanie uszu, henna i makijaż. Szczególnie polecamy terapię falami radiowymi najnowocześniejszym urządzeniem, które w sposób bezkonkurencyjny liftinguje skórę oraz redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Absolutnym hitem jest makijaż permanentny wykonywany za pomocą najwyższej jakości urządzenia Nouveau Contour Intelligent, przy zastosowaniu wysokiej klasy pigmentów.
Dopełnieniem usług kosmetycznych, są zabiegi laserem elight: fotoodmładzanie, fotoepilacja, zamykanie naczynek krwionośnych, leczenie trądziku. Oferujemy także szeroki wybór zabiegów fizjoterapeutycznych.


Dane teleadresowe - GABINET ZDROWIA I URODY

Adres: Seminaryjska 15a, 25-372 Kielce
Telefon: 785961434

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.